Nasz salon posiada bogate doświadczenie, zabiegi wykonywane są przez wyspecjalizowany zespół.

Od czego zależy skuteczność efektów fotodepilacji?

Efektywność fotodepilacji zależy od kilku parametrów naszej skóry i owłosienia. Niemniej jednak jest ona bardzo wysoka i skuteczniejsza niż tradycyjna technika laserowa. Kosmetolodzy wskazują na kilka parametrów skuteczności fotodepilacji, które zależą od:

– ogólnego stanu zdrowia klientki

– ogólnym stanu jej zdrowia skóry

– koloru skóry

– koloru włosów

– wrażliwości sensorycznej klientki

– miejsca w ciele, gdzie przeprowadzony będzie zabieg fotodepilacji

– systematyczności poddawania się zabiegowi fotodepilacji.

Jeśli klientka dysponuje przynajmniej średnimi parametrami, czyli jest w co najmniej średnim stanie zdrowia ogólnego, ma średnio wrażliwą skórę i nie jest obarczona nadwrażliwością skóry lub nie cierpi na choroby skóry powodowane reumatoidalnym zapaleniem stawów lub atopowym zapaleniem tkanki skórnej, skuteczność fotodepilacji sięga ponad 90% procent już przy pierwszym zabiegu, co jest ogromnym ułatwieniem w przygotowaniu skóry do lata lub dla osób prowadzących instruktorskie zajęcia ruchowe, takie jak joga, nauka pływania, czy gimnastyka korekcyjna. Fotodepilacja zapewnia nie tylko głęboką higienę, ale przede wszystkim estetyczne efekty usunięcia zbędnego owłosienia.

Iwona Markowska

Iwona Markowska

Laura Palczewska

Laura Palczewska

Justyna Kaszkowiak

Justyna Kaszkowiak

umów się na wizytę w naszym salonie

Chcesz zadbać o swoją skórę, masz dość ciągłego golenia nóg tradycyjną metodą? Pozbądź się włosów na długi czas. Umów się na wizytę w naszym salonie i ciesz się z gładkich nóg na długie tygodnie.

© 2018 tania foto depilacja | wszelkie prawa zastrzeżone